.

.

Леснотија Плус Големина Женски Костими За Капење 2-Парче Бикини Дното За Жени Розова Големи

Леснотија Плус Големина Женски Костими За Капење 2-Парче Бикини Дното За Жени Розова Големи

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Дното : Гроздобер висок Пораст ги покрива сите стомак, странична Покриеност, ласкави Гроздобер Печатени бикини дното.Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките пол : Женски Стил : Секси,Каузалност ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Тип на шема : Печатење ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)7. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.Врзи Страна&Пуловер Uclозуре6.Женски танкини врвни облоги Рационализирани ремени за кроење странични бикини дводелни костими За капење Костими За Капење Забелешка : 2.Големина : S-XXL.

За производот

Купувачите избираат и