.

.

Делта деца високи расадници за облека, розова

Делта деца високи расадници за облека, розова

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Чувајте го просторот на вашето бебе уредно и организиран со употреба на високиот расадник за облека од Делта деца. Направено е со голем капацитет и е лесен. Овој Хампер за перење алишта има просторија што ви е потребна за да задржите многу валкана облека, ќебиња и друг материјал. Се одликува со рачки што ви го олеснуваат да го носите од едно до друго место за да можете лесно да ги транспортирате до просторијата за перење на денот за миење. Овој спречувач за перење за бебиња, исто така, се распаѓа со леснотија кога сакате да го чувате. Доаѓа по ваш избор на бои и е задолжително за новите родители совршено спречување за расадник или детска спална соба. Голем капацитет; Лесен дизајн; Капакот крие валкана облека и содржи мириси. Склопувачка рамка за складирање кога не е потребна или кога се движите. Вградени рачки за лесно носење. Димензии : 26 "H x 13" W x 13 "l.

За производот

Купувачите избираат и