.

.

Обединети ткајачи на американски тркач Традиционални тркачи килими, мулти-боја

Обединети ткајачи на американски тркач Традиционални тркачи килими, мулти-боја

DEN 1392.00

Од стока
Достапно.

Збогатете го вашиот декоративен стил со овој волшебно украсен килим. Со детален граница и детален дизајн, овој прекрасен килим ќе биде фокусна точка во вашиот декор со своите богати морнарички бои зачудувачки шема. Исклучително машинско изработено во Турција користејќи го најдоброто предиво со поткрепа на јута за прекрасен изглед и чувство. Дизајнер традиционален изглед и чувство со прекрасни мулти бои на морнарица сино и жетва злато. Машина ткаена од микрофибер/полиестер за издржливост и лесна нега. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

За производот

Купувачите избираат и