.

.

Шампионска женска моќност Худи

Шампионска женска моќност Худи

DEN 192.00

Од стока
Достапно.

Здраво нов најдобар пријател. Худи на Шампион, ве опкружува во удобност и мекост како голема голема прегратка. Тоа е тоа што никогаш не-за-да ја преземате џемперината, која е идеална за носење пред и пост-тренингот, но ние исто така го сакаме и за мрзливи денови кога удобноста е клучна. Ткаенината Power Blend го намалува намалувањето и пилињето и му помага на оваа качулка да изгледа сензационално миење по миењето. Мора да се има во секоја сезона. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено и лабаво. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со влечење; Потпис лента со лента со двојка на задниот врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни; Ц лепенка за лого на левиот зглоб. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : Power Blend ткаенината е дизајнирана да го намали намалувањето и пилињето; четкан ентериер за топлина и удобност; лого на левото градите; ребрести полите. Шампион Power Blend Худи за жени.

За производот

Купувачите избираат и