.

.

фзм мажите пролет пролет и зима повик v вратот солидна долги ракави маица врвот блуза

фзм мажите пролет пролет и зима повик v вратот солидна долги ракави маица врвот блуза

DEN 335.84

Од стока
Достапно.

74" големина : xxl биста : 120см/47,24" рамо : 49см/19,29" ракав : 65см/25,59" должина : 74см/29,13" големина : хххл Биста : 125см/49,21" рамо : 50см/19,69" ракав : 66см/25,98" должина : 75см/29,53" големина : ххххл биста : 130см/51.31"Size : SBust : 100cm/39.02"Length : 70cm/27.50"Sleeve : 63cm/24.95"Size : LBust : 110cm/43.77"Length : 77cm/30.21"Shoulder : 50cm/19.28" рамо : 48см/18.Големина : S Биста : 100cm/39.13"Size : XXXLBust : 125cm/49.28"Shoulder : 48cm/18.56" Големина : M Биста : 105cm/41.47"Sleeve : 68cm/26.08" ракав : 67см/26.35" големина : xl биста : 115см/45.92"XXXXXL135cm/53.69"Sleeve : 66cm/25.34" Рамо : 46cm/18.31" Мажи Пролет Пролет И Зима обични V вратот солидна долги ракави маица маица врвот блузакарактеристики : € материјал ● изработен е од Висококвалитетни Материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење.41" Должина : 71cm/27.80"Length : 72cm/28.59"Length : 74cm/29.72"Sleeve : 61cm/24.80" должина : 72см/28.24"Shoulder : 49cm/19.90" ракав : 64см/25.90"Sleeve : 64cm/25.31" Фзм Мажите Пролет Пролет И Зима Повик V Вратот Солидна Долги Ракави Маица Маица Врвот Блуза.34"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 71cm/27.37" Рамо : 45cm/17.92" големина : хххххл Биста : 135см/53.38"Length : 76cm/29.18"Shoulder : 51cm/20.35"Size : XLBust : 115cm/45.●Носете соодветен за пролет, лето, fall и зима.31" рамо : 47см/18. Гардероба што мора да ја имате!●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.95" Големина : L Биста : 110см/43.38" должина : 76см/29.92"Size : XXXXXLBust : 135cm/53.53"XXXXL130cm/51.11" Ракав : 62cm/24. ①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и јас ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.15" Рамо : 52см/20.53"Size : XXXXLBust : 130cm/51.20" должина : 73см/28.08"Sleeve : 67cm/26.20"Length : 73cm/28.50" ракав : 63см/24.15"Shoulder : 52cm/20.

За производот

Купувачите избираат и