.

.

Маица Dyfzdhu За Жени Секојдневен Моден Пердув Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Блузи

Маица Dyfzdhu За Жени Секојдневен Моден Пердув Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза Блузи

DEN 223.84

Од стока
Достапно.

Полиестер, Многу удобен, лесен и мек.Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 20см/7,87" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 41,5 см/16,34" Ракав : 21см/8,27" Должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 108см/42,52" рамо : 43см/16,93" ракав : 22см/8,66" должина : 72см/28,35" големина : xl Биста : 114см/44,88" рамо : 44,5 см/17,52" ракав : 23см/9,06" должина : 74см/29,13" големина : xxl биста : 120см/47. Стилски и мода ве прават попривлечни.52"Shoulder : 43cm/16.

За производот

Купувачите избираат и