.

.

Џијугала Дами Пролет Лето Печатени Круг Вратот Халтер Долги Фустани

Џијугала Дами Пролет Лето Печатени Круг Вратот Халтер Долги Фустани

DEN 512.00

Од стока
Достапно.

Дами Пролет Лето Печатени Секси Тркалезна Вратот Халтер Долги Фустани Карактеристики : Уникатен Стил : Печатени Фустан/Секси V Вратот/Стафети Ремен/Без Ракави/Еластична Половината/Секојдневен Стил/Плажа Замав Фустан/Ruchedfeareates : печатени дизајн прави да изгледа повеќе убава,симпатична, мода и елегантен. Машинско Перење / Не Избелувајте / Сушете Суво Ниско. Мека ткаенина, Висока еластичност, Лесна и дише, Тенка и елегантна.Без разлика дали е излезете или одете на одмор на плажа,тоа ќе биде добар избор За Вашето Лето.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Нашите производи кои се одлични во квалитетот, но достапни во цената!.Џебовите ви олеснуваат да носите мали предмети како што се мобилни телефонисокации : Совршени За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа,коктел или други активности. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови големина : практична еластична ткаенина, воведување на перење што може да се истегне : препорачано миење Раце,избегнувајте користење белило,не мијте со топла вода и закачете се на сушење : Лето : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : полиестерстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или линија суво што добивате : 1 х жените се облекуваат мека и удобна,изработена од мека и висока еластичност ткаенина, лесна, удобна и дише.Дизајнот на ременот може да направи да се чувствувате дише и удобно цел ден.

За производот

Купувачите избираат и