.

.

Замок на страшно Луиџи Растеглива Плетена Капа Од Грав Дневна Зимска Термичка Мека Капа На Черепот Подарок За Мажи Жени во стил На Јаглен

Замок на страшно Луиџи Растеглива Плетена Капа Од Грав Дневна Зимска Термичка Мека Капа На Черепот Подарок За Мажи Жени во стил

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

- Страшната Шапка На Луиџи е ветроупорна, топла и удобна.Капачето од бобинки е погодно за секојдневно носење, Ноќта на Вештерките, училиште, стрип фестивал, хорор забава, одмор, облека на плажа и улица.- Плетениот материјал не е погоден за машинско перење, ве молиме користете капа за миење раце со топла вода. Материјал : акрилик. Ние користиме растегливи материјали за да можат да се прилагодат на различни форми на глава. Може да се гушка блиску до вашата кожа и да ја добие формата на вашата глава, осигурувајќи дека не е премногу затегната или лабава. Растегливо : капачето без обод може да се протега по желба, овозможувајќи топлина да се завитка околу вашата глава. Неговата должина може да ја загрее главата покривајќи ги ушите и ве одржува пријатно под капата. Замокот на Страшниот Луиџи класичен стил шапка за грав може да одговара на секој стил на вашата облека за моден изглед во студено снежно време. Застрашувачката Капа На луиџи е погодна за сите активности на отворено, како што се скијање, сноуборд, кампување, пешачење или секојдневно потопло. Шапката може да биде подарок за пријателите и семејството На Родендени, Божиќ, Нова година, Денот на Благодарноста, Велигден и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и