.

.

Концентрат На Вкус На Третологија, . Оз, Тост Кокос

Концентрат На Вкус На Третологија, . Оз, Тост Кокос

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Создадете десерти со вкус лесно со концентрат на вкус што е посилен од стандардните екстракти или емулзии. Користете одделно или комбинирајте со други концентрати на вкус од Системот За Вкус На Третологија за да создадете гурмански комбинации на вкусови (секоја продадена одделно). Совршен за глазури, полнење и печени задоволства. Овој пакет содржи едно шише со концентрат на вкус од 0,64 унци. Концентрат На Вкус На Третологија, .6 мл, Тост Кокос : Создадете десерти со вкус лесно со концентрат на вкус што е посилен од стандардните екстракти или емулзии. Користете одделно или комбинирајте со други концентрати на вкус од Системот За Вкус На Третологија за да создадете гурмански комбинации на вкусови (секоја продадена одделно). Совршен за глазури, полнење и печени задоволства. Овој пакет содржи 1 0,64 мл шише со концентрат на вкус.

За производот

Купувачите избираат и