.

.

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Маици Со Деколте Туника КОШУЛИ БЕЖ 4ХЛ

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Маици Со Деколте Туника КОШУЛИ БЕЖ 4ХЛ

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Beige Size : Должина на ракавот 4xls : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро,Европа, Долмансезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Работа, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза.

За производот

Купувачите избираат и