.

.

Инктастик Гами Ме Сака Внук Младинска Маица

Инктастик Гами Ме Сака Внук Младинска Маица

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Симпатична мојата Гами ме сака Младински Маица облека со стрелка графички и срца за внука или внук од баба. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Gammy Ме Сака Внук Твин Краток Ракав Маица Женски Гроздобер Топла Розова м. гами бебе туш подарок облека за внук или внука со стрелка графички и срца. Гами ме сака Младинска Маица за мало девојче. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. внуци облека облека уникатен мета деца деца дете твин тинејџерски облека хвс.

За производот

Купувачите избираат и