.

.

Најк Женска Должина Пареа Изберете Софтбол Панталони

Најк Женска Должина Пареа Изберете Софтбол Панталони

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Пареата На Најк Изберете панталони ве подготвуваат за топлината на конкуренцијата со технологијата што ја отстранува потта и мрежата што дише. Издржливата конструкција издржува интензивна игра. Дри-ФИТ технологијата ви помага да останете суви, удобни и фокусирани. Мрежата што дише на долниот дел на задната нога овозможува ладен воздух и загревање. Еластичниот појас и манжетните се обложени со материјал за држење за да ви помогнат да ја задржите униформата на место. Офсет прилепувањата го намалуваат најголемиот дел под бравата на ременот. Контурите за поставување на цвест на вашето тело за да ви овозможат слободно движење. Задни џебови Широки јамки За појас Предвремено затворање со патент мува 100% полиестер. "Задни џебови","Широки јамки за ремени","Предвремено затворање со патентна мува","100% полиестер","Машинско перење","Увезено","Прикажано : Тим Бел/Тим Црн", "Стил : АВ6642-100".

За производот

Купувачите избираат и