.

.

Соло Челик фт. Аранжман Нога Крошна - Полноќ Сина

Соло Челик фт. Аранжман Нога Крошна - Полноќ Сина

DEN 1119.84

Од стока
Достапно.

Соло Челичната Крошна На Quik Shade 50 е атрактивна крошна за наклонети нозе која засенчува до 4 лица и обезбедува до 50 квадратни метри. фт. на сенка. Овој врв на линијата, висококвалитетната скокачка крошна е пренослива и изработена од издржливи и врвни квалитетни материјали. Со бесконечни висински позиции, ќе ја изберете висината на крошна што одговара на вашите потреби. Лесно едно лице собранието! Екстра силни трапезоидни нозе 3-парче телескопски нозе нудат опции за бесконечна висина интуитивни лостови за заклучување на камери ЗА леснотија НА користење 150д полиестерски врв СО 300Д рипстоп за издржлив капак Од ткаенина Најлонски стапала за стабилност И заштита На подот Микро лизгање Тефлонски лежишта 4 копнени колци за секоја нога За соодветно закотвување Брзото и лесно поставување на едно лице Има лесна патна торба за носење.

За производот

Купувачите избираат и