.

.

Женски Летни Врвови Обични Маици Со Врат Со Врат Возбудливи Кошули Со Кратки Ракави Лабава Фит Тече

Женски Летни Врвови Обични Маици Со Врат Со Врат Возбудливи Кошули Со Кратки Ракави Лабава Фит Тече

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузалнов Ред Кошули Маици Женски Женски Цврсти Маици Женски Маици Екстра Голема Женска Табела : . Големина : С Биста : 92см/36,22" Ракав : 27,5 см/10,83" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 98см/38,58" Ракав : 28,5 см/11,22" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 104см/40,94" Ракав : 29,5 см/11.61" должина : 72cm/28.35"Големина : xl биста : 110cm/43.31" ракав : 30.5 cm/12.01" должина : 74cm/29.13"големина : xxl биста : 116cm/45.67" ракав : 31.5 Cm/12.40" должина : 76cm/29.92" хеланки,Фармерки,шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони! Женски Врвови Летен Долг Ракав За Жени Памучна Виножито Лента Кошула Обични Летни Кошули Кошули Кошули. ●Стил € Ова Е Краток Блузи Да Се Направи Ќе Се Излади. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Пакет На Кошули За Жени Се Водат Кратки Долги Ракави Маици Женски Летни Туники Маици За Жени Трендовски. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Летни Денови. Простор Кратки Женски Маици Дами Атлетски Носат Еластични Кошули За Жени Жени Тренингот Блузи.

За производот

Купувачите избираат и