.

.

Оваа Облека Смешна Кригла За Дедо Барем немате Грди Внуци Чаши За Кафе

Оваа Облека Смешна Кригла За Дедо Барем немате Грди Внуци Чаши За Кафе

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Оваа бела керамичка кригла за кафе од 11 унци, исто така, прави одлична чаша за чај со својата голема, лесна За држење Ц-рачка. Микробранова печка и машина за миење садови безбедни за ваша погодност. Отпечатениот дизајн ќе се прикаже на двете страни на криглата како на сликата и ќе застане приближно 1 инч од двете страни На Ц-рачката. Премиум отпечатокот за сублимација на целосна боја создава живописен, долготраен и без олово дизајн. Големина : Оваа 11 течност унци бела керамичка шолја за кафе, исто така, прави одлична чаша за чај со својата голема, лесна За држење Ц-рачка. Карактеристики : втиснатиот дизајн ќе се прикаже на двете страни на криглата како на сликата. Дизајн : премиум отпечатокот за сублимација на целосна боја создава жив, долготраен дизајн. Грижа : микробранова Печка и машина за миење садови безбедни за ваша погодност.

За производот

Купувачите избираат и