.

.

Мажи 6. оз. Ултра Памучен Џеб Маица Пакет

Мажи 6. оз. Ултра Памучен Џеб Маица Пакет

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

100% претходно испукан памук; шиење со двојна игла во текот; снимено рамо до рамо; лево-џеб од пет точки;? јака; Пепел Сива е 99/1; Спорт Сива е 90/1;; Безбедност Зелена И Безбедност Портокал се 50% Памук, 50% полиестер; Гилдан Менс 6.1 мл. Ултра Памучен Џеб Маица 5 Пакет.

За производот

Купувачите избираат и