.

.

Синдисус Жени Лето Хаваи Обичен Мини Панталони Дами Секојдневен Дното Врвка Еластична Половината Плажа Средината На Половината Лабава Кратка Топла Панталони

Синдисус Жени Лето Хаваи Обичен Мини Панталони Дами Секојдневен Дното Врвка Еластична Половината Плажа Средината На Половината

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Шорцеви Со Висок Струк За Жени Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Еластична Половина Со Врвка,Странични Џебовибојка : Светло Сива, Светло Сина, Темно Сина, Црна (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекслегина : Мини половината : Средината На Половината Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Женски трчање тренингот шорцеви, врвка еластична половината, две странични џебови3. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување. Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. летни шорцеви за жени направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додава врвна удобност. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Дизајн-Секојдневни Лабави Врвки За Влечење Еластични Летни Шорцеви За Половината, Мини Панталони Со Висок Струк, Кратки Топли Панталони Со Цврста Боја На Плажа, Трендовски и Меки.

За производот

Купувачите избираат и