.

.

Јужна дакота Којоти Стандард Антички Никел Авто Амблем За АВТОМОБИЛ КАМИОН SUV

Јужна дакота Којоти Стандард Антички Никел Авто Амблем За АВТОМОБИЛ КАМИОН SUV

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Рико Индустрии Нцаа Јужна Дакота Којоти Стандарден Антички Никел Авто Амблем За Автомобил/Камион/ТЕРЕНЕЦ Одличен Подарок За Љубителите на Спортот : Гарантирано дека ќе бидете вашата најомилена сопственост бидејќи може да се пофали со привлечна графика и е испишана со името и боите на вашиот омилен состав. Гордо прикажете го името и бојата на вашите омилени тимови. А-Еден-На-Еден Вид-Колекционерски-Да биде првиот што поседува исклучително издржлив, отпорен на бледнее 3,5" х 5" автомобилски амблем. Стручно изработен, користејќи тежок хром кој гарантира дека вашиот амблем може да преживее различни сезони и екстремни временски услови. Омилен Вентилатор 3.5" х 5 " Амблем На Автомобил/Камион - овој автоматски додаток е совршен за секојдневниот и секојдневниот вентилатор. Без разлика дали станува збор за ден на игра на стадион или домашна игра со пријателите овој додаток За Автомобил ќе биде врв на погонот. Високи Перформанси И Разноврсна : овој сосема нов додаток може да се користи на вашиот автомобил, камион или Р.в. или дома како декорација. Кавга слободен!. Оживејте Го Вашиот Автомобил Со Официјално Лиценциран Амблем За Автомобил/Камион-колекционерско ограничено издание за кое ќе се зборува засекогаш без разлика дали сте обичен, социјален или супер фанатик обожавател. Сите ваши пријатели ќе ве прашаат од каде го добивте амблемот На Рико!.

За производот

Купувачите избираат и