.

.

Женска Долна Облека Сјајна Кожна Облека Боди Со Подолга Патент Ноќна Облека

Женска Долна Облека Сјајна Кожна Облека Боди Со Подолга Патент Ноќна Облека

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Големина : С Биста : 68-76см/26,77-29,92" Половината : 56-64см/22,05-25,20" Колк : 68-76см/26,77-29,92" Должина : 73см/28,74" Големина : М биста : 74-82см/29,13-32,28" Половината : 62-70см/24,41-27,56" колк : 74-82см/29,13-32,28" должина : 76см/29,92" големина : Л биста : 80-88см/31,50-34,65" половината : 68-76см/26,77-29,92" колк : 80-88см/31,50-34,65" должина : 79см/31.10" големина : xl биста : 86-94cm/33.86-37.01" половината : 74-82cm/29.13-32.28" колк : 86-94cm/33.86-37.01" должина : 82cm/32.28" големина : xxl биста : 92-100cm/36.22-39.37" половината : 80-88см/31,50-34,65" колк : 92-100см/36,22-39,37" должина : 85см/33,46" големина : хххл биста : 98-106см/38,58-41,73" Половината : 86-94см/33,86-37,01" колк : 98-106см/38.58-41.73" должина : 88см/34.65" прекрасен Избор за денот на вљубените, меден месец, свадба годишнина, Невестински Туш, датира ноќ, божиќ, будоар пука, моминска Вечер и секоја слатка ноќ. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

За производот

Купувачите избираат и