.

.

Завртка ПРОИЗВОДСТВО ЗАВРТКА Цевка-Монтирање Вртливата Џек

Завртка ПРОИЗВОДСТВО ЗАВРТКА Цевка-Монтирање Вртливата Џек

DEN 2153.44

Од стока
Достапно.

- Поддржува до 5.000 фунти. тежина на јазикот на приколката. Рачката на страничниот ветер лесно ја крева или спушта спојката на приколката. Монтирање на цевки за заварување прифаќа 5/8" игла за влечење. Вртливата заграда му овозможува на јаскек целосно да се заниша нагоре и да излезе од патот за патување. Повлечете-игла држи џек безбедно заклучени во место.

За производот

Купувачите избираат и