.

.

Пупки Калапи Цртани Филмови Сладолед Калапи Со Капак, Храна Одделение Силиконски, Домашна Детски Сладолед, Сирење, Popsicle, И Popsicle Калапи Чоколадо Мувла Розова

Пупки Калапи Цртани Филмови Сладолед Калапи Со Капак, Храна Одделение Силиконски, Домашна Детски Сладолед, Сирење, Popsicle,

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

?Повод?Совршен за разладена вода, коктели, виски, ракија, чоколадо, бонбони, храна за бебиња, со вистинска големина, можете слободно да го користите во коктели или кој било друг пијалок. Секоја пуканка е приближно 2 милилитри (60 милилитри).

За производот

Купувачите избираат и