.

.

Пастата Авенија Авенија Забава и хоби artидни уметнички платно печати пиштоли и рози “митралези - црвена, црна

Пастата Авенија Авенија Забава и хоби artидни уметнички платно печати пиштоли и рози “митралези - црвена, црна

DEN 1199.84

Од стока
Достапно.

Пиштоли и рози, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратно ориентација и дизајн на хобија со тема за митралези за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамка од 1,5 инчи, дебели од дрво, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Авенија Забава и Хоби Wallидни уметности Пернс Пиштоли и Рози “митралези - црвено, црно.

За производот

Купувачите избираат и