.

.

Божиќ Петкрака Ѕвезда Кука Петкратна Ѕвезда Приврзок Кука Сплит Прстен Тока Божиќ Ноќта На Вештерките Накит Декорација

Божиќ Петкрака Ѕвезда Кука Петкратна Ѕвезда Приврзок Кука Сплит Прстен Тока Божиќ Ноќта На Вештерките Накит Декорација

DEN 335.84

Од стока
Достапно.

Правилното складирање може да ги задржи овие куки сјајни за следната употреба.Лесен за чување : ви обезбедуваме издржлива пластична кутија за чување на овие расфрлани куки, за да не ги изгубите и да се подготвите за следната употреба. Лесен за чување : ви обезбедуваме издржлива пластична кутија за чување на овие расфрлани куки, за да не ги изгубите и да се подготвите за следната употреба.Доволна количина : вкупно 40 метални висечки куки се вклучени во пакувањето, доволно за украсување На Елката и додавање боја на вашата забава и украси за домот. Тие можат да се користат за прикажување слатки ситници на Новогодишни елки или венци. Тие можат да се користат за прикажување слатки ситници на Новогодишни елки или венци. Правилното складирање може да ги задржи овие куки сјајни за следната употреба. Тоа е симпатична декорација што може да се закачи на Елката, и лесна е за прикажување и употреба. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата.Пакетот вклучува : Кука*40 парчиња забелешка : 1.

За производот

Купувачите избираат и