.

.

Ekena Millwork 3 4 W 16 H 3 4 D Vintage Farmhouse 1 2 Chevron, Collection Barnwood Decor Collection, реставрација зелена

Ekena Millwork 3 4 W 16 H 3 4 D Vintage Farmhouse 1 2 Chevron, Collection Barnwood Decor Collection, реставрација зелена

DEN 1919.20

Од стока
Достапно.

Додадете ја вашата лична талент во нашата wallидна уметност за лесно, прифатливо оригинално ремек -дело. Рачно изработените украси на шеврон направени од рециклирано дрво нудат шик, гроздобер допир до кој било стил. Достапни во повеќе големини и ширини, тие можат да се комбинираат во најразлични обрасци за уникатен изглед. Стилските палети на бои се координираат со секој дом. Нашите стрели од дрво Шеврон се прекрасен додаток на рустикален, земја, боемски, гроздобер, племенски, излитена шик или стилови на фарма. Карактерот на нашето исушено дрво може да се пофали со груба, стара текстура со јазли, дупки за нокти и несовршености за кои се знае спасеното дрво. Користете шеврони како уникатна ознака за насока, украсен декор или wallидни колажи со акцент. Достапно во 6 големини со тесни и широки дизајни. Продадени во удобен сингл, 2, 4 и 6 пакувања за да одговараат на секој проект. Убава, суптилна, декорација за вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и