.

.

Печатени хеланки на Авиа девојки, големини 4- & плус

Печатени хеланки на Авиа девојки, големини 4- & плус

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Перфекција на џеб! Печатените хеланки од Авиа обезбедуваат на вашата девојка малку погодност со странични џебови за да ги намали нејзините најважни работи. Одење за секоја пригода, овие хеланки се одлични за активната девојка со својата 4-насочна ткаенина за истегнување, мека тужена завршница и својства за влага за да помогнат да ја задржи ладно и суво. Овие активни хеланки имаат продолжена, удобна лента за половината што останува на место додека таа се движи наоколу и рамни шевови за да помогне во спречувањето на размавта и да се елиминира непотребниот најголемиот дел. Материјал : Главно тело : 88% полиестер/12% спандекс; Pocketебна торба : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : компресивно вклопување. ИНСЕАМ : 22 ”. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : сите отпечатоци; Нема странични споеви за дополнителна удобност; влага за да помогне да се одржи ладно и суво; рефлексивно лого. Печатените хеланки на девојчињата од Авиа.

За производот

Купувачите избираат и