.

.

Butsенски чизми за жени Паркер

Butsенски чизми за жени Паркер

DEN 512.00

Од стока
Достапно.

Cootsенски чизми на Паркер 6-инчи од Луг. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Гумена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Висина на пета : 1,5 ”. Затворање на чевли : затворање на чипка. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Гумена надворешна плоча. Cootsенски чизми на Паркер 6-инчи од Луг. Висина на пета : 1,5 ”. Затворање на чевли : затворање на чипка. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Гумена надворешна плоча. Карактеристики : Додадено амортизирање на табани за дополнителна удобност и поддршка; Подлога на јака за дополнителна удобност; гумена надворешна плоча со вулканизирани детали. Ширина на чевли : Среден. Затворање на чевли : затворање на чипка.Овие чизми на Паркер од Луг се дизајнирани да бидат модерни и функционални како и вие. Затворање на чевли : затворање на чипка. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Додадено амортизирање на табани за дополнителна удобност и поддршка; Подлога на јака за дополнителна удобност; гумена надворешна плоча со вулканизирани детали. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Гумена надворешна плоча. Cootsенски чизми на Паркер 6-инчи од Луг. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Додадено амортизирање на табани за дополнителна удобност и поддршка; Подлога на јака за дополнителна удобност; гумена надворешна плоча со вулканизирани детали. Грижа : Чиста на самото место. Грижа : Чиста на самото место. Затворање на чевли : затворање на чипка.

За производот

Купувачите избираат и