.

.

Организатор За шминка во истшоп Кружни Проѕирни Пластични Издувања На Лицето Козметички Организатор За Домаќинство

Организатор За шминка во истшоп Кружни Проѕирни Пластични Издувања На Лицето Козметички Организатор За Домаќинство

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Опис : три / двоен / еднослоен дизајн на кутија за складирање и ви овозможува да складирате повеќе предмети, погодни за употреба.Козметичкиот организатор е изработен од висококвалитетен пластичен материјал, со дизајн на капаци што може да ја одржува содржината сува и dust-free.It изработен е од висококвалитетен пластичен материјал кој е издржлив и еколошки.Постојат пет големини за козметиката organizer.It погоден е за чување памук, четка, кармини, сенки за очи, производи за нега на кожа итн.Име на предметот : Козметички Организацијаматеријал : Пластика Детали За Големина : 1# : Должина : 7см/2,76", Висина : 19,5 см/7,68 " (Прибл.). 2# : Должина : 7см/2,76", Висина : 18,5 см/7,28 " (Прибл.). 3# : Должина : 7см/2,76", Висина : 27,5 см/10,83 " (Прибл.). 4# : Должина : 7см/2,76", Висина : 10,5 см/4,13 " (Прибл.). 5# : Должина : 7см/2,76", Висина : 11,5 см/4,53 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Козметички Организатор три / двоен / еднослоен дизајн на кутија за складирање и ви овозможува да складирате повеќе предмети, погодни за употреба. Козметичкиот организатор е изработен од висококвалитетен пластичен материјал, со дизајн на капаци што може да ја одржува содржината сува и без прашина. Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал кој е издржлив и еколошки. Постојат пет големини за козметичкиот организатор. Погоден е за чување памук, четка, кармини, сенки за очи, производи за нега на кожа итн.

За производот

Купувачите избираат и