.

.

Brinley Co. женски текстура на глуждот на глуждот

Brinley Co. женски текстура на глуждот на глуждот

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Tara Bootie од Brinley Co. е забавно и необично ново bootie! Сложениот текстурален дизајн создава смел стил со длабоки V-отсеци за удобно чувство. Обликот на пети од бадем и наредена потпетица создаваат совршен изглед за секоја пригода. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и