.

.

Фавагер канал плетено фрлање - дополнително меко, 50 70

Фавагер канал плетено фрлање - дополнително меко, 50 70

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Ние испорачуваме најмногу модни и функционални дизајнерски ќебе на пазарот, со внимание на детали и највисок квалитет по најприфатлива цена. Можете да користите ќебе за да се завиткате во него или да дадете посебен шарм на вашиот простор за живеење. 100% гаранција за задоволство : Ние нудиме поддршка на клиентите за живот без проблеми и нема загатки за сите наши клиенти. Завиткајте се со книга или влечете за целодневен филмски маратон . Може да биде дополнителен слој на вашиот кревет за да ве загрее. Класичен канал за плетенка на каналот го прави совршено парче акцент за прикажување преку софи и столчиња. Плетена текстура му дава долга издржливост и мекото чувство го прави совршен за грицкање. Мека и пријатна : Завиткајте се и почувствувајте ја пријатноста во ултра-меки и меки текстурирани фрлања. Достапни се повеќе бои : Доаѓа во 7 различни бои (темно сива, светло сива, крем бела, морнарица, руменило, таупе и светло сина) во големина 40 „X60“ и 50 ”x70”.

За производот

Купувачите избираат и