.

.

Бригс И Стратон Оз. Циклус Моторно Масло САЕ 30, од 8

Бригс И Стратон Оз. Циклус Моторно Масло САЕ 30, од 8

DEN 527.84

Од стока
Достапно.

Бригс И Стратон, 48 мл. 4 Циклус Моторно Масло SAE 30, гаранција заверена. Тестиран и одобрен Од Бригс И Стратон за употреба во сите мотори со 4 циклуси. Ова конвенционално масло е наменето за употреба во косилки за трева, трактори, генератори, подлошки под притисок и опрема за надворешна енергија. Ве молиме погледнете го упатството за употреба за да обезбедите компатибилност со вашиот мотор. Вклучува 8 По Пакет Карактеристики 4 Циклус Моторно Масло. Капацитет-48 мл. Пакет од 8. Тестирано И Одобрено Од Бригс И Стратон За Употреба Во Сите Мотори Со 4 Циклуси. Димензија-3.36 х 4.5 х 8.25 инчи. Тежина на предметот-3,38 килограми. Наменет за употреба во косилки за трева, трактори, генератори, подлошки под притисок и опрема за надворешна енергија.

За производот

Купувачите избираат и