.

.

Амхерст Весли Геометриска Област Килим, Морнарица Беж, 6'9'

Амхерст Весли Геометриска Област Килим, Морнарица Беж, 6'9'

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање .Амхерст Килим Колекција. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Лесно-Нега На Сите Временски Теписи. Координирајте ги сите области со голем сообраќај во вашиот дом или канцеларија со колекцијата Теписи За лесна нега Амхерст килим. Достапно во повеќе бои и големини. Користете Ги Овие килими Амхерст за дизајнерска шик надградба во вашиот дом. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. 100% Полипропилен .

За производот

Купувачите избираат и