.

.

Cocopeaunt Ht Летна Шапка Жените Големи Широк Обод Плажа Шапка Дама Крпеница Пакет Сламена Шапка Женски Мода Анти-УВ Плажа Капа Панама Шапка

Cocopeaunt Ht Летна Шапка Жените Големи Широк Обод Плажа Шапка Дама Крпеница Пакет Сламена Шапка Женски Мода Анти-УВ Плажа Капа

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Карактеристика : Заштита Од Сонце Применлива Сцена : Плажа Применлива Сезона : Пролет и Лето Датум На Издавање : Пролет2021 Број На Модел : HT3547 Pattern Тип : Цврст Стил : Casual Gender : Унисекс Име На Одделот : Возрасен Материјал : Хартија,Straw Origin : Копно Кина Тип : Сонце Hats Item : летен хатреит : плажа хатокација : плажа капчарк : Женска Шапка за Сонце : fedora Hatstheme : Panama hatspeciality : Straw Hatproduct Детали За Стилски Летна Плажа Sun Hatbuy 2 Парчиња, Добијте Дополнителни 5% Попуст Директно1. Материјал : хартија слама2. Обем на главата : 56-58см, големина М.3. Боја : 3бои.4. Сезона : пролет/лето5. Добредојдовте на големо нарачки и капка шопинг. Миење Раце Само. Лесен за носење. Забавен и стилски изглед. Висококвалитетен материјал : шапката е изработена од висококвалитетен чист памук, кој е многу мек материјал. Тоа е пријателски за кожата и топло без непријатност. Испраќањето на оваа капа како топол подарок на вашите пријатели или семејства би било многу сладок избор. Една капа што ќе ви донесе многу забава, еве ја.

За производот

Купувачите избираат и