.

.

Грамерси Громет Завеса Панел

Грамерси Громет Завеса Панел

DEN 264.00

Од стока
Достапно.

Грамерси е направена од полиестерска ткаенина од 100 проценти е дизајнирана да направи класичен панел за шипки што работи со секој декор. Овој панел виси од убави, стилски железни громови во бронзена боја. Ренесансна Домашна Мода Панел За Громови : Изработен од полиестерска ткаенина од 100 проценти. Виси од прекрасни стилски бронзени обоени железни громови. Панелите се со должина од 56" широки и 63". Лесно за нега машинско перење и закачување или сушење на линија.

За производот

Купувачите избираат и