.

.

Кајзеркрафт пп во. Бегство Хартија Рампа

Кајзеркрафт пп во. Бегство Хартија Рампа

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

дизајнерската подлога за хартија е совршена за сите ваши проекти за изработка на хартија. Нашата забавна, свежа и флертувачка колекција На Флер ќе ве натера целосно да зачудите впечатлива палета на бои од прашина розова, шумско зелена и топол сенф во комбинација со чудни цветови и смели дезени ја прават оваа колекција на тренд една за младите во срцето. Карактеристики Пејзаж Хартија Падфин квалитет координативна хартијаубава палета на бои со ботанички и геометриски дизајнспецификации големина : 12 х 12 инчи.Тежина : 1.75 фунти-SKU : NMG451763 Пакет Тежина : 1.75 Фунти. Фото Пријателски. Земја На Потекло : Кина. Димензии На Пакетот : 12.6 "L X 12.0" W X 0.4 " H.

За производот

Купувачите избираат и