.

.

Двојна Електроника XDVD176BT LED Позадинско Осветлување ЛЦД Мултимедија Повлечен И Отстранлив Екран На Допир Еден Din Автомобил Стерео Со Вграден Bluetooth, iPlug, Цд Двд Плеер И

Двојна Електроника XDVD176BT LED Позадинско Осветлување ЛЦД Мултимедија Повлечен И Отстранлив Екран На Допир Еден Din Автомобил

DEN 1279.84

Од стока
Достапно.

ДВОЈНА Електроника XDVD176 BT 7-инчен LED Позадинско Осветлување ЛЦД Мултимедија што Може да се Повлече ќе можете да ги менувате режимот, станицата, песната, јачината на звукот и поставките директно од вашиот паметен телефон без да бидете во линијата на видот на приемниците. ЦД, УСБ, МП3 или од вашиот вграден Цд Плеер, USB порта која исто така го полни вашиот уред, Mp3/WMA Плеер и Am/FM Радио со 30 станици, 7 eq претходно поставени поставки и 7 BAND EQ за целосна контрола врз вашето музичко искуство. Димензии Еден ДИН.

За производот

Купувачите избираат и