.

.

Ремек-Дело Класичен Носилки Бар, Индивидуални, 32

Ремек-Дело Класичен Носилки Бар, Индивидуални, 32

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Ремек-Дело Класичен Носилки Бар, Индивидуални, 32 "Ова 11/16" х 1-5/8 " носилки бар нуди економична опција за повеќето испружени платна, и е доволно силна за поддршка на рамки до 60" со загради. Краевите на шипката за носилки имаат посебен јазик и митра за жлебови што го олеснува составувањето рамка. Заедничкиот дизајн ви овозможува да ја проширите рамката доколку е потребно и повторно да ги затегнете лабавите платна. Направено од цврсто дрво. Нема потреба од спојници или лепак. Прилагодлив дизајн.

За производот

Купувачите избираат и