.

.

: Пареа Опсада Блистер

: Пареа Опсада Блистер

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Подобрување на растечката колекција со овој 3-пакет блистер сет На Одг Тргување Картички. Доаѓа со 10 засилувачки пакувања кои се случајно избрани. Овие Картички За Опсада на Пареа вклучуваат и една со холограм и специјална монета. Тргувајте ги со пријателите и играјте за да победите. Тоа прави идеална идеја за подарок за роденден или празник. Покмон : XY Steam Опсада 3-Пакет Блистер : тргување картичка игра доаѓа со 10 случаен засилувач пакети. Вклучува 1 холографска картичка и 1 одг монета. Користете за проширување на растечката колекција. Идеален подарок за различни прилики. Користете за играње против пријател. Погоден за тргување за комплетирање на колекција.

За производот

Купувачите избираат и