.

.

Брентвуд Џејмсон Цветни Погранична Област Килим, 3' 5', Крем Сива

Брентвуд Џејмсон Цветни Погранична Област Килим, 3' 5', Крем Сива

DEN 2207.04

Од стока
Достапно.

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата На Килими брентвуд Елегантна Преодна Област Килим Извонредна јасност на дизајнот и топлите, богати бои даваат елегантни квалитети на наследството на Колекцијата Килими Брентвуд Од Сафавиех. Со примерни прикази на безвременски мотиви оживеани во живописни моменти, Брентвуд е современа класична подна обвивка и идеален избор и за традиционален и за елегантен-преоден декор. Направено со користење на меки, синтетички предива во близок куп за долготрајна убавина во секоја просторија.? Вашиот избор на достапни опции за боја. Медалјон шема. Изработени од полипропилен. Моќ-демне изградба. Вашиот избор на достапни големини. Се препорачува професионално чистење.

За производот

Купувачите избираат и