.

.

Хадсон Бебе Бебе Вратот Перница И Кадифен Ќебе Во Собата, Сива Слон, Една Големина

Хадсон Бебе Бебе Вратот Перница И Кадифен Ќебе Во Собата, Сива Слон, Една Големина

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Хадсон бебе патување вратот поддршка перница и ќебе во собата е одлична за патување со бебе. Оваа кадифена перница е супер удобна и помага во поддршката на главата и вратот, а нашето ќебе е супер кадифен. Најдобро за бебиња 3 месеци и постари. Хадсон Бебе Новороденче Перница За Вратот И Кадифен Сет За Ќебе, Сивиот Слон е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Сетот вклучува Перница За Поддршка На Вратот За Патување и Ќебе. Кадифен удобна ткаенина. Забавен животински карактер. Најдобро за бебиња 3 месеци и постари. Машина За Перење.

За производот

Купувачите избираат и