.

.

Северна Меѓународниот CGT55400HY во. Цимет Чаи Мирисна, Рустикален Пламен Столб Свеќа, Мед

Северна Меѓународниот CGT55400HY во. Цимет Чаи Мирисна, Рустикален Пламен Столб Свеќа, Мед

DEN 271.68

Од стока
Достапно.

Карактеристики Цимет Чаи Миризлива Рустикална Свеќа Без Пламен Столб.Боја-Мед.Големина-4 во.Вистински Восок Со Модерен Рустикален Потресен Финиш Со Стопен Врвен Дизајн.Патентиран Реален Фитил.5 Часовен Тајмер Кој Автоматски Се Вклучува/Исклучува Во Исто Време Секој Ден.Трае 1000 Часа на 2 "a "Батериидимензија-3 х 3 х 4 инчи.Тежина на предметот-0,42 фунти.- SKU : TRVAL34128 Карактеристики Цимет Чаи Миризливи Рустикален Пламен Столб Свеќа. Боја-Мед. Големина-4 во. Вистински Восок Со Модерен Рустикален Потресен Финиш Со Стопен Врвен Дизајн. Патентиран Реален Фитил. 5 Часовен Тајмер Кој Автоматски Се Вклучува/Исклучува Во Исто Време Секој Ден. Трае 1000 Часа на 2 "a " Батерии. Димензија-3 х 3 х 4 во. Тежина на предметот-0,42 фунти. - ШКУ : ТРВАЛ34128.

За производот

Купувачите избираат и