.

.

Coolaroo Подготвени Да Висат Отворено Сонце Сенка Плови Триаголник 90% Ув Блок Заштита За Дворот, Градина, Двор, Игралиште, 11'10 Триаголник, Челик

Coolaroo Подготвени Да Висат Отворено Сонце Сенка Плови Триаголник 90% Ув Блок Заштита За Дворот, Градина, Двор, Игралиште,

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Кулару Подготвен За Закачување Триаголник за Едрење На Сонце на Отворено 90% Ув Блок Заштита за Двор, Градина, Двор, Игралиште, 11'10" Триаголник, Челик е совршено решение за привремено или трајно покривање на сенката, без разлика каде се наоѓате. Блокирајќи до 90% од штетните УВ зраци, овие едра во сенка обезбедуваат оптимална заштита на вашето семејство и гости, додека ве одржуваат вас и вашите ладни и удобни во текот на целата година. Без проблеми претходно прикачени јажиња, овие едра за сончева сенка се лесни за поставување и спуштање - совршени за секој двор, паркинг, патека, тревник, градина, базен, парк, кампување или авантура на отворено. Ова Едро Во Сенка Подготвено за Закачување не бара хардвер или склопување - само закачете се користејќи претходно прикачени најлонски јажиња и подгответе се да уживате на отворено без разлика дали е во паркот, кампот, базенот, дворот или дворот - едноставно закачете јажиња на кое било дрво, столб или ограда и сите сте подготвени. Изработени од 100% рециклирачка полиетиленска ткаенина со висока густина (HDPE); овие сончеви нијанси се отпорни на кинење, бледнеење, мувла и мувла, како и без хемикалии од олово и фталат. Лесен и пренослив Овој Кулару Подготвен за Закачување Едро во Сенка лесно се вклопува во секоја стандардна патна торба или ранец или можете да заминете во вашиот автомобил или брод за да го имате со вас, без разлика каде ќе ве однесе авантурата.

За производот

Купувачите избираат и