.

.

Shpwfbe Женски Фустани Фустан Со Долги Ракави За Жени Жени Обична Боја На Почва Плетен Мини Фустан Со Долги Ракави

Shpwfbe Женски Фустани Фустан Со Долги Ракави За Жени Жени Обична Боја На Почва Плетен Мини Фустан Со Долги Ракави

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Натпревар : Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода.80" Ракав : 61cm/24. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.62 " Должина : 93см/36.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.40" Жени Мода Секојдневен Печатење Сплит Заеднички Плоштад Јака Линија Фустани Карактеристики : Quessone : Лето Quender : Womens Quest Должина : Mini ® Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат или линија dryproduct информации : Стил : Секојдневен Материјал : ПОЛИЕСТЕРСКА КАРАКТЕРИСТИКА : БОЈА НА ПОЧВАТА ПОВОД : ОДЛИЧНО ЗА секојдневно носење, Ви Дава мода и среќа. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92см/36.41" Должина : 95cm/37.

За производот

Купувачите избираат и