.

.

Плетенка Аби Цврст Реси Област Килим, 'Рѓа, 4' 4 ' Круг

Плетенка Аби Цврст Реси Област Килим, 'Рѓа, 4' 4 ' Круг

DEN 2428.64

Од стока
Достапно.

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

За производот

Купувачите избираат и