.

.

Белег Покемон Еви Божиќен Украс

Белег Покемон Еви Божиќен Украс

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Додадете возбуда на празниците кога ќе го прикажете овој украс За Новогодишна елка со Еви, реткиот и непредвидлив Покемон кој се прилагодува на неговата околина со промена на формите и способностите. Иконската грмушка опашка, крзнената јака и експресивните очи на еви ја прават оваа декорација задолжителна за љубителите на популарната аниме серија и игри. Орнаментите со белези се одличен начин за одбележување на хоби, животни настани и индивидуални интереси во забавата, спортот и многу повеќе. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите. Додадете забава на дрвото со Овој Божиќен украс Еви Халмарк. Фановите на популарната аниме франшиза ќе ја сакаат оваа декорација со Еволуциониот Покемон со својата иконска грмушка опашка и крзнена јака. Одлична идеја За божиќен подарок за љубителите На Покемон и Еви. Смола украс карактеристики закачалка прилог. Вклучува : еден Белег новогодишна елка украс. Големина Прибл. : 2.63 х 2.6 х 2.02. Големина Украс Прибл. : 2.63 х 2.6 х 2.02.

За производот

Купувачите избираат и