.

.

Јога Панталони Женски Џебови Тренинг Со Висок Струк Обични Хеланки За Одблесоци За Жени

Јога Панталони Женски Џебови Тренинг Со Висок Струк Обични Хеланки За Одблесоци За Жени

DEN 247.20

Од стока
Достапно.

Големина : С Половината : 61-87см/24.02-34.25" колк : 73-107см/28.74-42.13" Должина На Дното : 89см/35.04" Големина : М Половината : 64-90см/25.20-35.43" Колк : 76-110см/29.92-43.31" Должина На Дното : 92см/36.22" големина : л половината : 67-93см/26.38-36.61" колк : 79-113см/31.10-44.49" должина на дното : 95см/37.40" големина : xl половината : 70-96см/27.56-37.80" колк : 82-116см/32.28-должина на дното од 45,67" : 98см/38,58" големина : ххл половината : 73-99см/28,74-38,98" Колк : 85-119см/33,46-46,85" должина на дното : 101см/39,76" Прилики : фитнес,јога,гимнастика,зумба,јога,фитнес,трчање,џогирање,Качување,вежбање во теретана,секојдневно,секаков вид спорт или фитнес или Секојдневно носење. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете соодветната големина. Големината на нашите производи ја следи "големината НА САД" на етикетата на нашиот производ. Изработени од удобни квалитетни ткаенини дизајнирани да ја отстранат влагата од вашето тело, обезбедувајќи максимална сува и удобност. За сите големини и типови на каросерија,спарете Се Со Спортски Градник,Резервоар Или Маица за да го комплетирате вашиот атлетски изглед. Погодни Хеланки за јога, вежбање, фитнес, теретана, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба во слободно време. Женски Јога Панталони Џебови Висок Половината Тренингот Панталони Повик Панталони.

За производот

Купувачите избираат и