.

.

Хидропоничен Сад За Растенија Во форма На Срце Дизајн Украс монтиран На Ѕид Од Ковано Железо Декор За Домашен Ѕид За Дневна Соба

Хидропоничен Сад За Растенија Во форма На Срце Дизајн Украс монтиран На Ѕид Од Ковано Железо Декор За Домашен Ѕид За Дневна

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Опис : со дизајн монтиран на ѕид, овој хидропонски сад за растенија може да заштеди простор при украсување.Одликувајќи се со исклучителен материјал од ковано железо и различен дизајн на форма, тој ќе биде попривлечен и поубав.Изработен од висококвалитетен материјал од ковано железо и стакло, овој модел на дисплеј е издржлив и безбеден за употреба.Четири различни дизајни на орнаменти имаат различни sizes.It е идеален за домашна декорација, ресторан ѕид декор.Име на предметот : Приврзок Материјал : Стакло, Ковано Железо Карактеристики : Стилски, Анти-судир, Детали За Отпорност На Удари : О : 19см х 14см х 5см/7.48 "х 5.51" х 1.97 " (Прибл.) Б : 15,5 см х 20см х 5см/6,1 "х 7,87" х 1,97 " (Прибл.) В : 19,5 см х 20см х 5см/7,68 "х 7,87" х 1,97 " (Прибл.) Д : 10см х 20см х 5см/3.94 "х 7.87" х 1.97 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Стаклено Шише1 x Приврзок со дизајн монтиран на ѕид, овој хидропонски сад за растенија може да заштеди простор при украсување. Одликувајќи се со исклучителен материјал од ковано железо и различен дизајн на форма, тој ќе биде попривлечен и поубав. Изработен од висококвалитетен материјал од ковано железо и стакло, овој модел на дисплеј е издржлив и безбеден за употреба. Четири различни дизајни на орнаменти имаат различни големини. Тоа е идеален за домашна декорација, ресторан ѕид декор.

За производот

Купувачите избираат и