.

.

Ckepdyeh Метал Повлечете Прачка База Монтира Серво Во собата За C Надградба Делови сива метал

Ckepdyeh Метал Повлечете Прачка База Монтира Серво Во собата За C Надградба Делови сива метал

DEN 591.84

Од стока
Достапно.

Технички параметри : Вредност 2за 1/16 Скала Меѓуоскино Растојание : Делови За Надградба На Завртки/Додатоци : Држачи За Основно Седиште За Влечење На Прачка Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди : Монтажа На Основно Седиште За Влечење На Прачка : Монтирање На Основно Седиште за Влечење Цпу машински за прецизност.Зголемена јачина и прецизност.Лесна надградба од делоткомпатибилен со : C24 C14 C14 K C24 K 1/16 RC Автомобил Камион Crawlercolour : сив материјал : содржина на метален пакет : 2*Повлечете Прачка Основно Седиште1*серво сет1*додатоци постави RC Делови И Accs : Конектори/Жици. Материјали за алатки : Собрана класа. Погон на четири тркала : Склопување. За Типот На Возилото : Автомобили. Употреба : Возила И Играчки За Далечинско Управување.

За производот

Купувачите избираат и