.

.

Итоја Уметничко Портфолио Фото Албум ОЛ-240

Итоја Уметничко Портфолио Фото Албум ОЛ-240

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Држи Три 4 х 6" Фотографии По Страница И Располага Со 240 Фотографии За Стандардни/Дигитални Фотографии, Архивски Картички-Безбедна Конструкција Од Полипропилен Црн Непроѕирен Капак И Прашина На Ракавот, Вметнување На 'Рбетот Фото Албум Пакет од 5 фото албуми : фото албумот Itoya® за 4 фотографии" x6 " прикажува шест 6 фотографии истовремено-3-up по страница. Вашите фотографии се лизгаат во полипропиленските ракави безбедни за фотографии за да создадат инстант сликовница за споделување со семејството и пријателите. За разлика од традиционалните гломазни албуми со фотографии тенкиот и компактен дизајн На Албумот Со Фотографии Профолио зазема помалку простор на полицата, но сепак содржи до 240 слики по книга. Исто така, им овозможува на повеќето разгледници со слики или какви било 3"х5" картички, како што се оние што се користат за рецепти адреси и водење евиденција. Реверзибилна влошка на ' рбетот овозможува персонализација и затворен џеб за складирање на внатрешниот капак е идеален за складирање НА ЦД-а и мемориски картички. Забелешка оваа книга не се полни. Вкупната големина е 71/4 "х 131/8".

За производот

Купувачите избираат и