.

.

Летни Женски Врвови Со Кратки Ракави Копчиња Надолу Јака Блуза Блузи Маица Кратки Врвови На Ревер

Летни Женски Врвови Со Кратки Ракави Копчиња Надолу Јака Блуза Блузи Маица Кратки Врвови На Ревер

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Боја : Бела, Црвена, Црна, Розова, Виолетова, Сива, Ватет, Сина (По Избор). Материјал : 65% памук, 35% полиестер. Сезона : Пролет, Лето. Стил : Жени Кратки Ракави Кошули Маица Блуза Блузи. Карактеристики : Краток ракав, јака, копче нагоре, лесен, копче За Краток ракав нагоре, еднобојна, еден џеб на градите, свртете јака надолу, v вратот, основни обични кошули. Тип На Шема : Цврста Боја, Копчиња. Должина : Должина На Колкот. Оваа кошула не е погодна само за вашето секојдневно носење, туку е совршена и како работна облека. 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени).

За производот

Купувачите избираат и