.

.

Машки Секач И Бак Хедер Греј Детроит Лавови Голем И Висок Скришум Целосен Патент Елек

Машки Секач И Бак Хедер Греј Детроит Лавови Голем И Висок Скришум Целосен Патент Елек

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Додадете дополнителен слој на оние студени Денови За игра На Детроит Лавови со Овој Голем И Висок Скришум Целосен Елек Од Секач И Бак. Одликувајќи се со слатко лого На Детроит Лавови, оваа опрема е совршена за прикажување на вашата фандом додека останувате топли. Овој елек е неопходен за сите фанови На Хардкор Детроит Лајонс! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење. Полн Патент. Технологијата дритек ја отстранува потта. Официјално лиценциран. Без ракави. Материјал : 89% Полиестер/11% Спандекс. Патент гаража. Ткаени и хедер плете ткаенина. Сребрен Секач и печатење за пренос на топлина на знаменце одзади.

За производот

Купувачите избираат и